| | |
| mati_j11 | 08.03.2010 16:33:17 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #484989 Od: 2010-3-8
| Gadamy tu o sql, grach, sportach itp... _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| tomek12 | 09.03.2010 14:49:33 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Kraków
Posty: 10 #486115 Od: 2010-3-8
| Proponuje zagrac w menel game co wy na to, jeśli ktoś chce to kto? |
| | |
| mati_j11 | 09.03.2010 15:14:09 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #486149 Od: 2010-3-8
| Tomku! Menel Game nie działa :/ jest jego następca na Facebook nazywa się bodajże Streat Velli ale pewien nie jestem. Pozdro _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| mati_j11 | 09.03.2010 16:41:04 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #486265 Od: 2010-3-8
Ilość edycji wpisu: 1 | Ja chyba zagram w Traviana  a jak ktoś zna fajną gre przez przeglądarke to niech napisze _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| Filip_007 | 10.03.2010 16:17:01 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #487686 Od: 2010-3-10
| Napiszę za chwilę do tego miejsca gdzie przynosi 8 dziecko Ale póżniej za jakieś 15 min |
| | |
| mati_j11 | 10.03.2010 16:17:16 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #487688 Od: 2010-3-8
| no spox _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| mati_j11 | 10.03.2010 16:47:10 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #487747 Od: 2010-3-8
| Usuwam aby nie zgapali  _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| Filip_007 | 10.03.2010 17:16:56 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #487787 Od: 2010-3-10
| Ok
|
| | |
| Timon | 11.03.2010 15:06:34 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #489081 Od: 2010-3-10
| ha pro |
| | |
| riju_qua | 11.03.2010 15:14:05 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #489089 Od: 2010-3-11
| elo |
| | |
| mati_j11 | 11.03.2010 15:14:24 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #489090 Od: 2010-3-8
| siemka _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| tomek12 | 11.03.2010 16:23:51 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Kraków
Posty: 10 #489212 Od: 2010-3-8
| Mateuszu menel game dziala to chyba tobie google nie dziala
|
| | |
| mati_j11 | 11.03.2010 17:37:02 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #489326 Od: 2010-3-8
| ale dostałem od nich e-maile że jest nowa wersja o nazwie patrz wyżej iże ona jest lepszaL _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| Timon | 11.03.2010 21:04:48 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #489711 Od: 2010-3-10
Ilość edycji Admina: 1 | Tenis-profesjonalnie fajny sport
Kto skasował kosz? |
| | |
| tomek12 | 19.03.2010 18:52:32 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Kraków
Posty: 10 #499105 Od: 2010-3-8
| No i dobrze że skasowali kosz. |
| | |
| mati_j11 | 19.03.2010 19:39:15 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #499168 Od: 2010-3-8
| Ja skasowałem bo daje się do kosza rzeczy np. Spamowanie _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |
| | |
| tomek12 | 19.03.2010 20:18:12 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Kraków
Posty: 10 #499208 Od: 2010-3-8
| No właśnie
|
| | |
| sylwu_kowal | 27.03.2010 11:15:33 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #505588 Od: 2010-3-8
| siema
 |
| | |
| Filip_007 | 13.04.2010 20:20:20 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #519044 Od: 2010-3-10
| Czy ktoś coś napisze ? |
| | |
| Timon | 13.08.2010 17:22:35 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #565916 Od: 2010-3-10
| dfsafhrehy |