5c-Najlepsza klasa na świecie
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » POGADUSZKI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Pogaduszki

nasze pogaduszki :D
  
mati_j11
08.03.2010 16:33:17
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #484989
Od: 2010-3-8
Gadamy tu o sql, grach, sportach itp...cool
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
tomek12
09.03.2010 14:49:33


Grupa: Moderator

Lokalizacja: Kraków

Posty: 10 #486115
Od: 2010-3-8
Proponuje zagrac w menel game co wy na to, jeśli ktoś chce to kto?pytajnik
  
mati_j11
09.03.2010 15:14:09
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #486149
Od: 2010-3-8
Tomku! Menel Game nie działa :/ jest jego następca na Facebook nazywa się bodajże Streat Velli ale pewien nie jestem. Pozdro
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
mati_j11
09.03.2010 16:41:04
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #486265
Od: 2010-3-8


Ilość edycji wpisu: 1
Ja chyba zagram w Traviana bardzo szczęśliwy
a jak ktoś zna fajną gre przez przeglądarke to niech napiszepan zielony
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
Filip_007
10.03.2010 16:17:01


Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #487686
Od: 2010-3-10
Napiszę za chwilę do tego miejsca gdzie przynosi 8 dziecko
Ale póżniej za jakieś 15 min
  
mati_j11
10.03.2010 16:17:16
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #487688
Od: 2010-3-8
no spox
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
mati_j11
10.03.2010 16:47:10
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #487747
Od: 2010-3-8
Usuwam aby nie zgapali bardzo szczęśliwy
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
Filip_007
10.03.2010 17:16:56


Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #487787
Od: 2010-3-10
Ok
  
Timon
11.03.2010 15:06:34
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #489081
Od: 2010-3-10
ha probardzo szczęśliwy
  
riju_qua
11.03.2010 15:14:05


Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #489089
Od: 2010-3-11
eloaniołek
  
mati_j11
11.03.2010 15:14:24
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #489090
Od: 2010-3-8
siemka
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
tomek12
11.03.2010 16:23:51


Grupa: Moderator

Lokalizacja: Kraków

Posty: 10 #489212
Od: 2010-3-8
Mateuszu menel game dziala to chyba tobie google nie dziala
  
mati_j11
11.03.2010 17:37:02
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #489326
Od: 2010-3-8
ale dostałem od nich e-maile że jest nowa wersja o nazwie patrz wyżej iże ona jest lepszaLbardzo szczęśliwy
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
Timon
11.03.2010 21:04:48
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #489711
Od: 2010-3-10


Ilość edycji Admina: 1
Tenis-profesjonalnie fajny sport


Kto skasował kosz?
  
tomek12
19.03.2010 18:52:32


Grupa: Moderator

Lokalizacja: Kraków

Posty: 10 #499105
Od: 2010-3-8
No i dobrze że skasowali kosz.
  
mati_j11
19.03.2010 19:39:15
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kraków Red Prądnik

Posty: 45 #499168
Od: 2010-3-8
Ja skasowałem bo daje się do kosza rzeczy np. Spamowanie
_________________
Używajcie Polskich znaków
Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie!
Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować
Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd.
Manchester United Glory, Glory, Man United
  
tomek12
19.03.2010 20:18:12


Grupa: Moderator

Lokalizacja: Kraków

Posty: 10 #499208
Od: 2010-3-8
No właśnie
  
sylwu_kowal
27.03.2010 11:15:33
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #505588
Od: 2010-3-8
siema
oczko
  
Filip_007
13.04.2010 20:20:20


Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #519044
Od: 2010-3-10
Czy ktoś coś napisze ?diabeł
  
Timon
13.08.2010 17:22:35
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #565916
Od: 2010-3-10
dfsafhrehy

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » POGADUSZKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

5c-Najlepsza klasa na świecie
Dodatki na bloga