

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kraków Red Prądnik
Posty: 45 #488025 Od: 2010-3-8
| Tutaj piszemy jeśli nie umiemy zrobić jakiegoś zadania, lub poprostu nie wiemy co jest zadane _________________ Używajcie Polskich znaków Zanim zrobisz nowy temat użyj opcji szukaj-to nie gryzie! Nie pisz postów jeden po drugim można je edytować Jeśli się pomyliłem, przepraszam za swój błąd. Manchester United Glory, Glory, Man United |